Stokowiec: Drużyna się nie podpaliła, nie ulegliśmy presji

sports news

Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec po wygranej w finale Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok ocenił, że kluczem do zwycięstwa było udźwignięcie presji jaka towarzyszyła obu zespołom.

– Nie byliśmy dziś świadkami najpiękniejszego widowiska piłkarskiego. Tak jednak gra się finały. Cieszę się, że wytrzymaliśmy i nie ulegliśmy presji. Drużyna się nie podpaliła, emocjonalnie to udźwignęliśmy – powiedział Piotr Stokowiec, cytowany przez portal „Łączy Nas Piłka”.

– Cieszymy się z każdego pojedynczego sukcesu. Mamy już Puchar Polski, zapewniliśmy sobie też medal w rozgrywkach ligowych – dodał trener Lechii.

Stokowiec przyznał, że będzie chwila, by cieszyć się z sukcesu. Przed gdańszczanami jeszcze cztery ligowe mecze w tym sezonie.

– Dziś troszkę poświętujemy, ale w niedzielę już czeka nas kolejny mecz – zapowiedział szkoleniowiec drużyny z Trójmiasta.

(za:Łączy Nas Piłka).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.