Stokowiec: Odpowiedzieliśmy sportowo na ostatnie wyniki

sports news

Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk po wygranym meczu z Zagłębiem Sosnowiec (1:0) przyznał, że zwycięstwo to najlepsza odpowiedź na ostatnie wyniki lidera LOTTO Ekstraklasy.

– Myślę, że byliśmy świadkami emocjonującego widowiska. Dla nas było to ważne zwycięstwo na niełatwym terenie. Po porażce i remisie w ostatnich dwóch spotkaniach ważne dla nas było, by wrócić na właściwe tory i odpowiedzieliśmy sportowo na poprzednie wyniki – powiedział na konferencji prasowej Piotr Stokowiec.

– Było trochę kontrowersji. Przyjechaliśmy tutaj, żeby wygrać i do końca musieliśmy o to walczyć. Druga bramka uspokoiłaby grę – dodał szkoleniowiec gdańskiego zespołu.

Piotr Stokowiec docenił postawę beniaminka LOTTO Ekstraklasy.

– Zagłębie miało swoje szanse i to drużyna, która będzie tu zdobywać punkty, rywale zostawili sporo zdrowia na boisku, przebiegli większy dystans niż my – podkreślał trener lidera.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.