Stokowiec: Twardo stąpamy po ziemi

sports news

Lechia Gdańsk przerwała serię pięciu meczów bez zwycięstwa w PKO Ekstraklasie, pokonując w sobotę u siebie ŁKS Łódź 3:1. Piotr Stokowiec, trener “Biało-Zielonych”, powiedział, że to pierwszy krok, aby piąć się w górę tabeli ligowej.

– Cieszę się z tego zwycięstwa i trzech punktów. To było nam potrzebne po tym okresie słabego punktowania. Zasłużyliśmy na zwycięstwo, mimo niefrasobliwości i utraty bramki – powiedział Stokowiec na pomeczowej konferencji prasowej.

– Wykreowaliśmy sytuacji na pięć bramek. Irytujące było czekanie na to, czy będą, czy nie będą uznane te bramki. Nie mam pretensji, decydowały centymetry – dodał.

– Twardo stąpamy po ziemi. Wiemy, że to pierwszy krok do tego, żeby piąć się w tabeli. Z dużą pokorą do tego podchodzimy, bo wiemy, że mamy swoje problemy kadrowe czy kartkowe. Do każdego meczu będziemy się przykładać krok po kroku. Jesteśmy zdeterminowani i mam nadzieję, że te nieuznane bramki przerodzą się w sportową złość. Zasłużyliśmy na te zwycięstwo i będziemy ciężko pracowali, żeby te kolejne mecze również były zwycięskie – stwierdził.

Lechia zajmuje siódme miejsce w tabeli ze zdobytymi 24 punktami. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Kraków.

(za lechia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…