Stolarczyk: Nadal walczymy z urazem Kuby

sports news

Przed Wisłą Kraków ważne spotkanie z Zagłębiem Lubin, które zdecyduje czy „Biała Gwiazda” zagra w czołowej ósemce. Trener Maciej Stolarczyk przyznał, że nie ma pewności czy w tym meczu zagra Jakub Błaszczykowski.

– Nadal walczymy z urazem Kuby, który pojedzie z nami do Lubina. Mam nadzieję, że uda się wygrać z czasem i że kapitan wystąpi w tym meczu – powiedział Maciej Stolarczyk, cytowany przez klubowe media.

Szkoleniowiec Wisły przyznał, że mimo rangi tego spotkania, krakowski zespół przygotowuje się do niego w normalnym trybie.

– Oczywiście zdajemy sobie spraw, ze to spotkanie o wejście do „8”, ale przygotowujemy się do niego w sposób normalny, jak do każdego w tym sezonie. Sumarycznym celem jest oczywiście wygrać, ale to jest sport, musimy zdać sobie z tego sprawę – podkreślał opiekun „Białej Gwiazdy”.

(za: Wisła Kraków).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.