Stolarczyk: Nasz cel to obrona pozycji w tabeli

sports news

– Nasz cel to obrona pozycji. Przygotowywaliśmy się do tych siedmiu spotkań, aby ją obronić. Nic się w tej kwestii nie zmienia – powiedział Maciej Stolarczyk podczas konferencji prasowej.

W najbliższy piątek Wisła Kraków zagra przed własną publicznością z Koroną Kielce w ramach 35. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Maciej Stolarczyk skomentował przed tym spotkaniem, że celem jego drużyny jest obrona pozycji w lidze.

– Nasz cel to obrona pozycji. Przygotowywaliśmy się do tych siedmiu spotkań, aby ją obronić. Nic się w tej kwestii nie zmienia, mimo że przyjeżdża zespół z wysokiego miejsca w tej grupie. Jest to to zespół nieobliczalny, zmienia ustawienia, jest elastyczny i to powoduje, że to trudny do zanalizowania przeciwnik. My jednak koncentrujemy się na sobie i na tym, co mieliśmy do zrobienia przed tym meczem – ocenił 47-latek.

– Jeśli chodzi o zmęczenie, to będę korzystał z posiadanych narzędzi, czyli badań, które można zrobić po meczu. Są trzy dni przerwy, ale w wielu ligach gra się co trzy dni i to sytuacja, która się zdarza i na którą trzeba być gotowym – dodał opiekun Wisły.

„Biała Gwiazda” zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli grupy spadkowej i ma na koncie 46 punktów.

(za wisla.krakow.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.