Stolarczyk: Sporo musieliśmy się napracować

sports news

– Sporo musieliśmy się napracować, aby dobrze się przygotować, tym bardziej ten rezultat nas cieszy – powiedział Maciej Stolarczyk podczas konferencji prasowej.

W sobotnim meczu 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Wisła Kraków pokonała na wyjeździe Koronę Kielce 6:2. Maciej Stolarczyk ocenił po tym spotkaniu, że jego podopieczni musieli sporo się napracować, by osiągnąć taki rezultat.

– Jestem bardzo szczęśliwy. Gratuluję mojemu zespołowi zwycięstwa. Przez cały czas byliśmy gotowi na realizację tego, co wspólnie przed meczem ustaliliśmy. Drużyna Korony to bez wątpienia trudny przeciwnik, który cały czas zmienia system gry i stosuje rotację zawodników. Sporo musieliśmy się napracować, aby dobrze się przygotować, tym bardziej ten rezultat nas cieszy – skomentował opiekun „Białej Gwiazdy”.

Wisła po raz ostatni sześć goli w meczu ligowym strzeliła 19 września 2015 roku, wygrywając wówczas z Podbeskidziem Bielsko-Biała 6:0.

Krakowski klub zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli i ma na koncie 35 punktów.

(za wisla.krakow.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.