Stolarczyk: To zasługa pracy i determinacji

sports news

Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk nie krył radości po rozbiciu u siebie Legii Warszawa 4:0 (2:0) w klasyku 27. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

„Biała Gwiazda” po trzecim z rzędu i dwunastym w sezonie zwycięstwie awansowała na siódme miejsce w tabeli.

– Na pewno jesteśmy szczęśliwi z tego, jakim rezultatem zakończyło się spotkanie. Nie osiągnęlibyśmy tego bez naszych kibiców. Dziękuję im za tak liczne przybycie i wsparcie zawodników, którym doping pomógł wspiąć się na wyżyny umiejętności – wyznał Stolarczyk dla oficjalnego serwisu klubu z Małopolski.

– Nie uważam, żeby nasz pierwszy mecz w Zabrzu był słaby. Mieliśmy swoje szanse, ale nie wszystko ułożyło się po naszej myśli – nawiązał opiekun „Białej Gwiazdy” do pierwszego spotkania w 2019 roku, które zakończyło się porażką Wisły.

– Zmiana w zespole na pewno jest znaczna, ale to zasługa pracy i determinacji moich zawodników. Nie ma tu jednej konkretnej osoby, która wpłynęła na grę zespołu – podsumował Stolarczyk.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.