Stolarczyk: Trudno było podwyższyć ten wynik

sports news

Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk nie ukrywał radości po zwycięstwie u siebie nad Śląskiem Wrocław 1:0 (1:0) w meczu zamykającym zmagania 22. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Dzięki dziewiątej wygranej w sezonie „Biała Gwiazda” przesunęła się na dziewiąte miejsce w tabeli. Jedynego gola zdobył z rzutu karnego Jakub Błaszczykowski.

– Jesteśmy szczęśliwi z tego, jakim rezultatem skończył się ten mecz. Na pewno było to dla nas trudne spotkanie, ale chcieliśmy podziękować kibicom za ich obecność dobrą grą, a przede wszystkim wynikiem. To było dla nas kluczowe – wyznał Stolarczyk dla oficjalnego serwisu trzynastokrotnych mistrzów Polski.

– Rezultat wprawdzie skromny, ale trzeba oddać Śląskowi atuty, jakie posiadał. Trudno było podwyższyć ten wynik. Śląsk w pewnym momencie przejął inicjatywę, ale dzięki determinacji zawodników udało się wygrać. Należą się im wyrazy uznania za to, że byli głodni tego zwycięstwa, aby zmazać plamę sprzed tygodnia. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa i przygotowujemy się do meczu z Lechią – podkreślił opiekun Wisły Kraków.

– Pomimo tego, że Kuba grał na największych arenach świata, to było to dla niego nietypowe przeżycie. Dlatego to spotkanie mogło być dla niego trudne, ale strzelił zwycięską bramkę i przede wszystkim poprowadził zespół. I tutaj chcę podkreślić, że cała drużyna stanęła na wysokości zadania i to było kluczowe – dodał Stolarczyk.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.