Stolarczyk: W meczu z Miedzią może być wiele goli

sports news

Maciej Stolarczyk przed ostatnim ligowym meczem z Miedzią Legnica przyznał, że spodziewa się spotkania, w którym padnie wiele bramek. Piłkarze Wisły Kraków chcą podziękować swoim kibicom.

– To ostatnie spotkanie chcemy zadedykować kibicom i chcemy, by po tym meczu mieli tylko pozytywne emocje. Miedź musi wygrać i dlatego liczymy, ze będzie to mecz ciekawy, oba zespoły będą walczyły tylko o 3 punkty i że padnie wiele bramek – powiedział Maciej Stolarczyk, cytowany przez klubowe media.

– Chcielibyśmy podziękować kibicom i tym, którzy nas wsparli w tym ostatnim, specyficznym roku. Swoją postawą chcielibyśmy podziękować za to, jak mocno trzymali za nas kciuki i okazywali wyrazy sympatii – dodał szkoleniowiec “Białej Gwiazdy”.

Stolarczyk odniósł się też do nowego sezonu.

– Na następne rozgrywki będę czekał jako realista. Nadal musimy budować klub i zespół. Wiem, jakie są nasze możliwości, nie jesteśmy w stanie wydawać dużo pieniędzy na piłkarzy – zapowiedział trener Wisły Kraków.

(za: Wisła Kraków).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…