Strakosha: Nie boimy się, kochamy piłkę nożną

sports news

Thomas Strakosha, bramkarz Lazio Rzym przyznał na oficjalnej stronie klubu, że piłkarze czekają już na wznowienie rozgrywek.

– Sytuacja poprawia się, teraz czekamy tylko na datę wznowienia rozgrywek. Nie boimy się, kochamy piłkę nożną i chcemy znów być szczęśliwi – powiedział Thomas Strakosha.

– Marzenia są oczywiście bardzo potrzebne, dzięki temu Lazio Rzym zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli. Pierwotnie naszym celem był awans do Ligi Mistrzów, nie spodziewaliśmy się tego – dodał Czech.

– Teraz zaczynamy wierzyć, że stać nas coś wielkiego. Zmieniła się nasza mentalność, trener Inzaghi nas zbudował – podsumował bramkarz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.