Stuart Dallas i Liam Cooper przedłużyli kontrakty z Leeds United

sports news

Leeds United przedłużył kontrakty z dwójką obrońców. Nowe umowy podpisali Stuart Dallas i Liam Cooper – poinformował klub z Elland Road na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Występujący na środku defensywy Cooper jest kapitanem „Pawi”. Parafował z nimi kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. 28-latek występuje w barwach Leeds United od 2014 roku, kiedy został pozyskany z FC Chesterfield.

Natomiast grający na prawej obronie Dallas podpisał umowę do 30 czerwca 2023 roku. Łącznie od 2015 roku wystąpił w ekipie z Elland Road w 151 meczach we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 15 goli.

Podopieczni Marcelo Bielsy po sześciu rozegranych kolejkach zajmują trzecie miejsce w Championship ze zdobytymi 13 punktami. W następnym meczu Leeds United zmierzy się na wyjeździe z Barnsley FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama