Sundstroem wzmocnił KS ROW Rybnik

sports news

Linus Sundstroem został nowym zawodnikiem KS ROW Rybnik – poinformowali dwunastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Szwedzki żużlowiec podpisał kontrakt z górnośląskim klubem na sezon 2019.

– Linus zawsze imponował walecznością i zaangażowaniem, co sprawia, że idealnie wpisuje się w filozofię naszej drużyny – wyznał Krzysztof Mrozek.

– Cały czas powtarzamy, że nasz cel jest jasny: awans do PGE Ekstraligi. Liczę, że Linus pomoże nam ten cel zrealizować – dodał prezes popularnych „Rekinów”.

Sundstroem w tym roku miał startować w barwach Stali Rzeszów, ale „Żurawie” nie uzyskały licencji na starty w Nice 1. Lidze Żużlowej i Skandynaw musiał szukać nowej drużyny w Polsce, którą ostatecznie zostali dwunastokrotni mistrzowie Polski.

(za row.rybnik.com.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.