Super League: Dwudzieste zwycięstwo wciąż niepokonanego Olympiakosu

Olympiakos Pireus pokonał u siebie PAOK Saloniki 1:0 (1:0) w szlagierowym niedzielnym spotkaniu 21. kolejki greckiej Super League.

Na Georgios Karaiskakis Stadium zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył już po ośmiu minutach gry Norweg Omar Elabdellaoui.

Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu. Najpierw drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Georgios Tzavellas, a zaledwie cztery minuty później w podobny sposób murawę musiał przedwcześnie opuścić Serb Sasa Zdjelar.

Obrońcy tytułu odnieśli w ten sposób dwudzieste zwycięstwo w sezonie i z mianem wciąż niepokonanych umocnili się na pozycji lidera tabeli. Ekipa z Macedonii doznała natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostała na czwartej pozycji w klasyfikacji.