Super Lig: Eskisehirspor wygrał z Genclerbirligi

Eskisehirspor wygrał przed własną publicznością z Genclerbirligi 2:0 (2:0) w poniedziałkowym spotkaniu 17. kolejki tureckiej Supr Lig.

Kibice zgromadzeni na Eskisehir Ataturk Stadium na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do ósmej minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Engin Bekdemir. Kwadrans później prowadzenie gospodarzy podwyższył Emre Gural, któremu asystował Sebastian Pinto.

Warto odnotować, że miejscowi kończyli mecz w osłabieniu. W 60. minucie spotkania czerwoną kartką ukarany został Emre Gural, który musiał przedwcześnie opuścić boisko.

Eskisehirspor zajmuje aktualnie ostatnią pozycję w ligowej tabeli. Ekipa „Es-Es” ma na swoim koncie dziesięć punktów, z kolei Genclerbirligi zdobyło do tej pory trzy „oczka” więcej i znajduje się na 16. miejscu.