Superliga: Zwycięstwo Aarhus i czyste konto Grabary

sports news
Oceń

SonderjyskE Haderslev uległ u siebie Aarhus Gymnastikforening 0:1 (0:1) w meczu 3. kolejki grupy spadkowej duńskiej Superligi.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Na Sydbank Park całe zawody między słupkami gości zaliczył Kamil Grabara. Jedynego gola zdobył wolejem pięć minut przed przerwą Patrick Mortensen, któremu precyzyjnie dośrodkował w pole karne Casper Hoejer Nielsen.

Zespół z Jutlandii Południowej doznał w ten sposób trzeciej porażki w czterech ostatnich spotkaniach i pozostał na trzeciej lokacie w tabeli grupy spadkowej. Na jej czele umocniła się natomiast, po drugim zwycięstwie z rzędu, ekipa z Jutlandii Środkowej.

* * * * * *
SonderjyskE Haderslev – Aarhus Gymnastikforening 0:1 (0:1)
Bramka: Mortensen 40.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB