Suso: Do Krzysztofa Piątka i Lucasa Paquety trzeba podchodzić ze spokojem

sports news

Suso uważa, że Gennaro Gattuso jest idealnym trenerem dla AC Milan. Pomocnik podkreślił też, że nie można aż tak dużych oczekiwań mieć wobec pozyskanych Krzysztofa Piątka i Lucasa Paquety.

W najbliższej kolejce Serie A „Rossoneri” zagrają z Cagliari Calico i jeśli wygrają to wrócą na czwarte miejsce w tabeli. Poza tym, są już w półfinale Pucharu Włoch.

– Mamy szansę na dublet, bo tym byłoby zdobycie pucharu i awans do Ligi Mistrzów – powiedział Suso w rozmowie z „La Gazzetta dello Sport”.

– Gattuso jest dla nas doskonałym trenerem, w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. On dla nas jest punktem odniesienia – dodał.

– Paqueta i Piątek do są dwaj wspaniali zawodnicy, którzy wiele nam dają. Widziałem już wielu zawodników, którzy świetnie radzili sobie w pierwszych miesiącach, a potem nic – stwierdził.

– Trzeba do nich podchodzić ze spokojem. Czuję już, że jest zbyt wiele porównań ich do tych, którzy zdobyli złotą piłkę – przyznał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.