System VAR w turnieju finałowym Ligi Narodów

sports news

UEFA poinformowała oficjalnie, że sędziowie będą korzystać z systemu VAR w turnieju finałowym Ligi Narodów. Decydujące spotkania w tych rozgrywkach rozpoczną się 5 czerwca.

W turnieju finałowym Ligi Narodów 5 czerwca w pierwszym półfinale Portugalia zagra ze Szwajcarią, a dzień później Holandia z Anglią w drugim półfinale. Spotkanie o trzecie miejsce i finał zaplanowano na 9 czerwca.

We wszystkich tych spotkaniach arbitrzy będą mógł skorzystać z systemu VAR.

– W kwietniu przeprowadziliśmy szkolenie dla członków sztabów szkoleniowych wszystkich czterech reprezentacji, uczestniczących w finałach Ligi Narodów, aby zapoznać ich szczegółowo z zasadami VAR – wyjaśnił Roberto Rosetti z UEFA.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.