Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 6. dzień sierpnia, wybraliśmy z białoruskiej Wyszejszaja Liha. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy,  że zespół z Soligorska pokona Dynamo Brześć i tylko on będzie w tym pojedynku strzelał bramki.

Szachcior jest liderem rozgrywek na Białorusi i na swoim stadionie ma bilans (6-2-2). Nie jest to może dominująca drużyna w roli gospodarza, ale z kim ma wygrywać, to wygrywa. Na pewno nie ma problemu z pokonywaniem słabszych drużyn, a do tych zaliczamy ich dzisiejszego rywala.

Brześć zajmuje 7. miejsce w tabeli i na wyjazdach gra (z małym wyjątkiem) bezkompromisowo. Cztery porażki, cztery zwycięstwa i jeden remis – to osiągnięcia Dymana na obcych stadionach.

My uważamy, że drużyna z Soligorska dziś zgarnie komplet punktów i tylko jej uda się zdobywać bramki. Może bramki, to zbyt wiele powiedziane, bo spodziewamy się niskiego wyniku, np skromnego 1:0 zwycięstwa Szachciora.

Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć, typ: 1 & BTS NIE, kurs: 2.82.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…