Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na czwartek, 6. dzień sierpnia wybraliśmy z egipskiej  ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.91. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Zamalek – Al Masry, typ: 1

Zamalek musi gonić w tabeli drużyny z miejsc 2-3, bo wypadnie z miejsc, gwarantujących udział w pucharach. Oczywiście celem gospodarzy jest udział w Afrykańskiej Lidze Mistrzów, więc tym bardziej nie mogą pozwolić sobie na porażkę i to na własnym stadionie. Dlatego uważamy, że to Zamalek zgarnie dziś komplet “oczek”.

Phoenix Suns – Indiana Pacers, typ: 2 OT

Pojedynek dwóch drużyn, które w “bubble” w Orlando nie doznały jeszcze porażki. Suns od wygranej do wygranej prowadzi fenomenalny Devin Booker, a Pacers trzyma w zwycięskim rytmie TJ Warren, który w poprzednim sezonie grał w Arizonie. My dziś stawiamy na wygraną zespołu z Indianapolis, który mimo braku Sabonisa, wydaje się bardzo zmotywowany przed szybko zbliżającymi się Playoffs.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”