Szaflarski nowym pomocnikiem Sandecji

sports news

Michał Szaflarski został piłkarzem Sandecji – poinformował klub z Nowego Sącza na swojej oficjalnej stronie.

19-letni prawy pomocnik parafował z ekipą z Małopolski dwuletnią umowę, obowiązującą do końca 2020 roku.

Wychowanek LKS Szaflary po wyjeździe z rodziną do Stanów Zjednoczonych przez trzy lata występował w drużynach młodzieżowych Chicago Fire Soccer Club. Ostatnio bronił barw drużyny akademickiej Triton College Trojans, z którą zdobył mistrzostwo North Central Community College.

Szaflarski posiada podwójne obywatelstwo: polskie oraz amerykańskie. W ostatnim sezonie dla zespołu z USA zdobył osiem goli i zanotował trzy asysty. Ponadto został wyróżniony prestiżową nagrodą All-American. Do „Biało-czarnych” dołączył na zasadzie wolnego transferu.

Sandecja przed wznowieniem rundy wiosennej zajmuje drugą lokatę w tabeli zaplecza LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Tomasza Kafarskiego tracą dziesięć punktów do prowadzącego Rakowa Częstochowa.

(za sandecja.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.