Szewczenko chce pracować w Serie A lub Premier League

sports news

Andrij Szewczenko chciałby w przyszłości być trenerem we włoskiej Serie A lub angielskiej Premier League. Tak twierdzi współpracownik selekcjonera reprezentacji Ukrainy Andrea Maldera.

Maldera, który był analitykiem w Milanie, w rozmowie z „Tuttosport” w ciepłych słowach wypowiadał się o Szewczence.

– Po doświadczeniu pracy na stanowisku selekcjonera, jego celem będzie praca w klubie. Może to być Serie A lub Premier League, choć tak naprawdę to dla niego nie robi różnicy. Jest bardzo pracowity i od początku mi zaimponował. On umie słuchać, akceptować inny punkt widzenia. Na pewno wiele się nauczył od byłych trenerów, a jego mentorem był Carlo Ancelotti – powiedział asystent selekcjonera Ukrainy.

– Moim zdaniem jest podobny do Massimiliano Allegriego. Tak samo ja on posiada umiejętność czytania gry, przewidzenia tego, co się wydarzy na boisku. On wie, kiedy trzeba się bronić, a kiedy mocno zaatakować. „Szewa” jest wiarygodną postacią i piłkarze mu ufają, co jest bardzo istotne w nowoczesnym futbolu – dodał Maldera.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.