Szlachetny gest Robbie’go Savage’a

sports news

Współpracujący z brytyjskim dziennikiem „The Mirror” były piłkarz Robbie Savage, przeznaczył jedną z najcenniejszych koszulek ze swojej kolekcji na aukcję.

Pieniądze ze sprzedaży trykotu mają pomóc służbie zdrowia w walce z koronawirusem.

Grając w Birmingham City, Savage wystąpił w meczu przeciwko Arsenalowi Londyn w 2003 roku. W tym spotkaniu Thierry Henry zdobył swojego setnego gola dla Kanonierów, a po meczu wymienił się koszulką właśnie z Savage’m. Oprawiona w ramę piłkarska koszulka byłego mistrza świata trafiła właśnie na portal aukcyjny eBay.

– To jest jedna z moich najcenniejszych pamiątek. Jednak obecnie przechodzimy przez bezprecedensowe czasy. Dlatego chcę pomóc służbie zdrowia, która wykonuje cudowną pracę w walce z wirusem i ubierać najwięcej pieniędzy, jak tylko się da. Uważam, że to szczytny cel – powiedział Robbie Savage, cytowany przez „The Mirror”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.