Szulczek, Sikora i Dyja rozstali się z Wisłą Kraków

sports news

Dawid Szulczek, Paweł Sikora oraz Leszek Dyja opuszczają Wisłę Kraków – poinformowali trzynastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Szulczek pełnił rolę asystenta głównego trenera. Trafił na Reymonta w listopadzie ubiegłego roku. Urodzony w Świętochłowicach 30-latek pierwsze kroki w karierze trenerskiej stawiał w Rozwoju Katowice. Następnie zmienił klub na Wigry Suwałki, gdzie miał okazję rozpocząć współpracę z Arturem Skowronkiem i zostać jego asystentem, z którym następnie przeniósł się do Stali Mielec.

Sikora pracował w Krakowie od czerwca 2019 roku. Trenerską karierę rozpoczynał w Klubie Sportowym SL Salos Szczecin, gdzie spędził osiem lat, szkoląc młodych adeptów futbolu, skąd następnie przeniósł się do pierwszoligowego MKS-u Flota Świnoujście. Doświadczenie Sikory obejmuje także pracę w zespole Arki Gdynia i Pogoni Szczecin. Ostatni sezon przed przyjściem na Reymonta Sikora spędził w Siedlcach, prowadząc lokalną II-ligową Pogoń.

Dyja natomiast dołączył sztabu szkoleniowego „Białej Gwiazdy” w czerwcu 2019 roku, obejmując stanowisko trenera przygotowania fizycznego. W swojej karierze współpracował m.in. z zespołami Wisły Płock, GKS-u Katowice, Piasta Gliwice czy Ruchu Chorzów. W sierpniu 2012 roku został włączony przez Waldemara Fornalika do sztabu szkoleniowego kadry narodowej, w którym znalazł się ponownie w momencie przejęcia jej przez selekcjonera Jerzego Brzęczka w lipcu 2018 roku.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.