Szumilas nowym graczem Wisły Płock

sports news

Nowym piłkarzem Wisły Płock oficjalnie został Wojciech Szumilas. 23-letni ofensywny pomocnik dołączył do Wisły na zasadzie wolnego transferu i podpisał umowę na dwa lata z możliwością przedłużenia o dwanaście miesięcy.

Wojciech Szumilas urodził się 7 listopada 1996 roku w Lędzinach, gdzie stawiał też pierwsze piłkarskie kroki. Z uwagi na długość stażu jest jednak wychowankiem GKS-u Tychy, którego barwy reprezentował w ostatnim sezonie. W rozgrywkach 2019/2020 wystąpił w 21 spotkaniach (1017 minut na boisku), w których zanotował łącznie 9 bramek w Fortuna 1. Lidze i Pucharze Polski oraz 2 asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.