Szymon Pawłowski: Rozpoczynamy marsz w górę tabeli

Lech Poznań pokonał na wyjeździe w ramach 13. kolejki Ekstraklasy Legię Warszawa 1:0 (1:0). Zdaniem ofensywnego pomocnika Kolejorza, Szymona Pawłowskiego triumf w starciu ze stołeczną drużyną zapoczątkuje serię ligowych zwycięstw i pomoże odbić się od ligowego dna.

Podopieczni Jana Urbana na chwilę obecną plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli. Jak do tej pory mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie dziewięć punktów. Do pierwszej ósemki tracą dziewięć “oczek”.

– Widać, że byliśmy monolitem. Bardzo dobrze graliśmy, uzupełnialiśmy się i walczyliśmy jeden za drugiego. Przede wszystkim było widać, że jesteśmy drużyną. Zdobyliśmy trzy punkty na bardzo gorącym terenie, a teraz walczymy dalej – powiedział Szymon Pawłowski, cytowany przez “lechpoznan.pl”.

– Dopiero przed meczem dowiedziałem się, że będę wyprowadzał drużynę. To duży zaszczyt. Cieszę się, że wygraliśmy. Dopisujemy w końcu do swojego konta trzy punkty i pomimo tego, że nadal jesteśmy w strefie spadkowej, to dla naszych dalszych występów to bardzo ważne zwycięstwo – kontynuował.

– Rozpoczynamy marsz w górę tabeli. Z meczu na mecz chcemy zdobywać kolejne punkty, bo właśnie ich najbardziej nam brakuje – dodał.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…