Szymon Marciniak sędzią meczu Irlandia Północna – Holandia

sports news

UEFA poinformowała, że Szymon Marciniak poprowadzi spotkanie eliminacji przyszłorocznych mistrzostw Europy Irlandia Północna – Holandia.

Jego asystentami będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, a na sędziego technicznego został wytypowany Tomasz Musiał.

Dla Szymona Marciniaka będzie to czwarte spotkanie el. ME 2020, które poprowadzi w tym roku. Wcześniej był arbitrem głównym w meczach: Portugalia – Serbia, Islandia – Turcja i Szwajcaria – Islandia.

Irlandia Północna zagra z Holandią 16 listopada o godz. 20:45 w Belfaście.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.