Szymonowicz i Kolew rozstali się z Rakowem

sports news

Kontrakty z Dawidem Szymonowiczem i Aleksandrem Kolewem zostały rozwiązane za porozumieniem stron – poinformował Raków na swojej oficjalnej stronie.

Bułgarski napastnik zaliczył jesienią sześć spotkań w drużynie beniaminka PKO Ekstraklasy. Nie zdobył w nich żadnej bramki.

Szymanowicz zanotował natomiast trzynaście występów w drużynie prowadzonej przez trenera Marka Papszuna.

Raków zajmuje po rundzie jesiennej jedenaste miejsce w tabeli. Beniaminek z Częstochowy traci dwa punkty do zajmującej ósmą lokatę w klasyfikacji Wisły Płock.

(za rakow.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.