Tadić: Pokonaliśmy najlepszy klub na świecie

sports news

Ajax Amsterdam pokonał na wyjeździe Real Madryt 4:1 i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Dusan Tadić, strzelec jednego z goli dla holenderskiej drużyny, powiedział, że jest bardzo dumny po tym spotkaniu.

– To był prawdopodobnie najlepszy mecz w jakim kiedykolwiek zagrałem. Pokonaliśmy najlepszy klub na świecie – powiedział Tadić w rozmowie z „Veronica TV”.

– Jestem bardzo dumny. Sprawiliśmy, że wiele osób jest szczęśliwych. W futbolu musisz się rozluźnić i cieszyć się swoją grą – dodał.

– Mamy bardzo dobrą drużynę. Potrafimy grać fajną piłkę – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.