Tamas Peto: Mamy bardzo duże szanse na korzystny rezultat

Trener Videotonu FC, Tamas Peto przyznał na konferencji prasowej przed pierwszym meczem z Lechem Poznań w ramach czwartej rundy eliminacji do Ligi Europy, iż węgierski zespół ma bardzo duże szanse, aby w Polsce osiągnąć korzystny rezultat.

Mistrz Węgier do starcia z Kolejorzem przystępuje po trzech porażkach z rzędu (odpowiednio z Vasas i Ferencvarosem w lidze oraz z BATE Borysów w kwalifikacjach Ligi Mistrzów).

– Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. W spokoju przygotowywaliśmy się do pierwszego meczu z Lechem. W Poznaniu będziemy mogli pokazać w stu procentach nasze umiejętności – powiedział Tamas Peto, cytowany przez oficjalną stronę mistrzów Polski.

– Drużynę musiałem przygotować głównie mentalnie. Mieliśmy mało czasu na wspólne treningi, więc nie dało się zbyt wiele zmienić w grze zespołu, ale myślę, że udało mi się poprawić nastawienie piłkarzy do najbliższych starć – kontynuował.

– Szansę obu drużyn na awans oceniam po równo. Pamiętajmy, że rozmawiamy o dwóch meczach i naszym głównym celem jest osiągnięcie jak najlepszego wyniku w Poznaniu. Chcemy, żeby sytuacja po czwartkowym pojedynku była ciągle otwarta i by na własnym stadionie, przy naszych kibicach osiągnąć fazę grupową Ligi Europy – zaznaczył.

– Sytuacja w klubie nie jest najlepsza, ale uważam, że nie przypadkiem zdobyliśmy mistrzostwo Węgier. Mamy bardzo duże szanse, żeby w Poznaniu osiągnąć jak najlepszy wynik i po dwumeczu awansować do fazy grupowej Ligi Europy – dodał.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Sobota 25.01.
https://youtu.be/zMl64dAoF4Y
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E25. w Apple Podcasts – Zapraszamy do wysłuchania.
https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478?l=pl#episodeGuid=58b2925e-3055-472b-ab8a-8676630fe338

🎙Podcast #kasujemy S01.E25. w Spotify. Zapraszamy do wysłuchania. 🆕🎙
https://open.spotify.com/episode/0ppPMxIaLyYd1fXalx5M1E?si=6nlvPFMqTXa4BVq8sIk1Eg

Load More…