Tamas Peto: Walka o awans jeszcze nie jest zamknięta

Trener Videotonu, Tamas Peto przyznał na konferencji prasowej przed rewanżowym meczem z Lechem Poznań w ramach czwartej rundy eliminacji Ligi Europy, iż jego zdaniem sprawa awansu do fazy grupowej wciąż jest otwarta.

W pierwszym spotkaniu Kolejorz bez większych problemów pokonał węgierski zespół różnicą trzech bramek (3:0). Na listę strzelców zapisali się odpowiednio Karol Linetty, Denis Thomalla oraz Łukasz Trałka.

– Być może jutrzejszy mecz wydaje się łatwy dla Lecha, ale myślę, że sprawimy Polakom niespodziankę. Na pewno to będzie wyrównany mecz, dla nas walka o awans jeszcze nie jest zamknięta – stwierdził Tamas Peto, cytowany przez oficjalną stronę mistrzów Polski.

– Zawodnicy udowodnili, że potrafią wykreować sytuacje. Brakowało tylko ostatniego elementu wykończenia. Przez cały tydzień pracowaliśmy na każdym treningu nad tym – kontynuował 41-letni Węgier.

– Nie chcemy stać i za wszelką cenę się bronić. Żeby osiągnąć dobry wynik trzeba atakować i zdobyć gole. W sporcie są takie sytuacje, że przez jakiś czas się nie udaje. Ciężka praca w końcu jednak przynosi owoce – dodał.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 22.01.
https://youtu.be/WH4lely80z0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E22 🎙🎙🎙 https://open.spotify.com/episode/58pFm1OvAO9cJYpfqGbCKX?si=00chlgLgTPioPCKerMKbNA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E22. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=712f4d6f-d1da-483a-a7e0-b294edbad396

Load More…