TCS: Drugie miejsce Kubackiego w Innsbrucku i pozycja lidera w klasyfikacji generalnej

sports news

Dawid Kubacki zajął drugie miejsce w konkursie w Innsbrucku w ramach 68. Turnieju Czterech Skoczni. Polak został nowym liderem klasyfikacji generalnej.

Drugi raz z rzędu zwyciężył Norweg Marius Lindvik. Kubacki był drugi, a trzecie miejsce zajął Daniel Andre Tande. Na 12. lokacie uplasował się Piotr Żyła, a 15. był Kamil Stoch.

Na pozycji lidera TCS jest Kubacki, który ma 9,1 punktu przewagi nad drugim Lindvikiem. 13,3 punktu traci do Polaka Karl Geiger, a 13,7 Ryoyu Kobayashi.

Na zakończenie turnieju skoczkowie będą rywalizować w Bischofshofen. W niedzielę odbędą się kwalifikacje, a konkurs zaplanowano na poniedziałek 6 stycznia.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.