Tevez: Każdy piłkarz poradzi sobie przez pół roku pensji

sports news

Były napastnik Manchesteru City – Carlos Tevez, w rozmowie z America TV przyznał, że jego zdaniem każdy profesjonalny piłkarz jest w stanie poradzić sobie, nawet bez otrzymywania pensji przez pół roku.

– Uważam, że piłkarze powinni teraz pomagać osobom najbardziej potrzebującym. Ja sam nie miałbym problemu z pójściem np. do jakiejś jadłodajni, by pomagać na kuchni – przyznał Tevez.

– Każdy piłkarz poradzi sobie przez pół roku lub cały rok bez otrzymywania wynagrodzenia. Prawdziwą rozpacz przeżywają ci, którzy muszą wyjść z domu o 6 rano, by wrócić o 7 po południu, zarabiając niewielkie pieniądze – dodał Argentyńczyk.

– Nam się łatwo żyje, wiedząc, że mamy za co nakarmić nasze dzieci. Ci zdesperowani ludzie potrzebuję naszej pomocy – zakończył Tevez.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.