Theo Hernandez: AC Milan to wyjątkowy klub

sports news

Theo Hernandez został pozyskany przez AC Milan z Realu Madryt. Obrońca, który w piątek został zaprezentowany na konferencji prasowej „Rossonerich”, powiedział, że inspiracją dla niego jest Paolo Maldini, były znakomity przed laty defensor, a obecnie dyrektor klubu z San Siro.

– Cieszę się, że tutaj jestem. Zostałem bardzo dobrze przyjęty. Podchodzę do tego ze spokojem i mam nadzieję, że będę grał w wielu meczach – powiedział Theo Hernandez, cytowany przez „Football Italia”.

– Dla mnie Paolo Maldini jest najlepszym obrońcą w historii futbolu. Spotkałem go na Ibizie, rozmawialiśmy i on powiedział mi, że chce, abym grał w Milanie. To jest klub z historią i mogę się mocno w nim rozwinąć – dodał.

– Nie ujawnię o czym jeszcze rozmawialiśmy, ale to było przyjemne spotkanie. On jest dla mnie inspiracją do dalszego rozwoju. Bardzo rozwinąłem się także przy Marcelo w Realu Madryt. Często go podglądałem i to, że jestem tutaj, to też dzięki niemu – przyznał.

– Real Madryt to wyjątkowy klub, ale teraz jestem w innym wyjątkowym klubie. Jestem tutaj, aby pracować i grać na maksimum swoich możliwości we wszystkich meczach – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.