Theo Hernandez: Stefano Pioli daje nam większą swobodę

sports news

Theo Hernandez latem przeszedł z Realu Madryt do AC Milan. Lewy obrońca „Rossonerich” jest zadowolony, że po zmianie trenera drużyna może grać z większą swobodą.

– Marco Giampaolo powiedział mi, że nie jestem zdyscyplinowany taktycznie. Przyszedłem do Włoch, aby poprawić ten aspekt gry. To prawda, że lubię atakować, ale wiem, że muszę robić więcej w defensywie – powiedział Theo Hernandez w rozmowie z „La Gazzetta dello Sport”.

– Natomiast pod wodzą Stefano Pioliego mamy większą swobodę. Bardzo podoba mi się ten nowy system gry – przyznał Francuz.

– Najważniejszą rzeczą jest dla mnie to, aby pomóc drużynie. Wiem, że jako obrońca muszę więcej pracować w defensywie i zamykać wolne przestrzenie. Pioli daje nam trochę swobody, ale nie za dużo, bo we Włoszech ważne jest to, aby być dobrze zorganizowanym pod względem taktycznym w defensywie – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.