Thorup: To chyba było nasze najlepsze 45 minut w tym sezonie

sports news

KAA Gent pokonał na wyjeździe VfL Wolfsburg 3:1 w meczu grupy I Ligi Europy. Jess Thorup, trener belgijskiej drużyny, był zachwycony z pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w tych rozgrywkach.

– W przerwie powiedziałem zawodnikom, czy chcą wyjść i grać w piłkę, czy też siedzieć i zostać w szatni. Nasza gra przed przerwą zdecydowanie nie była dobra – powiedział Thorup.

– W drugiej połowie wyglądało to znacznie lepiej. To chyba było nasze najlepsze 45 minut w tym sezonie. Pokazaliśmy, że wszystko jest możliwe, kiedy gra się do ostatniego gwizdka – dodał.

– Jeszcze nie wygraliśmy na wyjeździe, dlatego to był doskonały moment na taki triumf. Jestem zachwycony tym zwycięstwem – przyznał.

Liderem grupy ze zdobytymi ośmioma punktami jest zespół z Belgii. „Wilki” mają pięć „oczek” i plasują się na drugiej pozycji. AS Saint-Etienne i FK Ołeksandrija zgromadziły po trzy punkty. W następnej kolejce zespół z Bundesligi zagra na Ukrainie, natomiast ekipa z Ligue 1 podejmie KAA Gent.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.