Tiba: Opaska kapitana w Lechu to duma

sports news

Pedro Tiba cytowany przez oficjalną stronę Lecha Poznań przyznał, że pełnienie przez niego funkcji kapitana „Kolejorza” jest powodem do dumy. Ligowe zwycięstwo z Legią Warszawa było dla Portugalczyka pierwszym w tej roli.

– Chcę powiedzieć, że dla mnie fakt bycia kapitanem największego, moim zdaniem, klubu w Polsce jest powodem do dumy – powiedział Pedro Tiba.

Portugalczyk dodał, że wygrana z Legią Warszawa była szczególna.

– Ten mecz był dla mnie również bardzo ważny. Udało mi się wyjść na mecz z Legią jako kapitan, i wygrać. To wielki pojedynek w Polsce, wiążący się z wieloma emocjami i budujący napięcie w całym kraju. Ja jestem bardzo szczęśliwy, że jestem kapitanem Kolejorza, a także, że udało się ten szczególny mecz wygrać – podkreślił pomocnik.

(za:lechpoznan.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.