Timo Werner chce szybkiego powrotu Bundesligi

sports news

Napastnik RB Lipsk Timo Werner przyznał w rozmowie na Twitchu, że chciałby jak najszybciej wrócić na piłkarskie boiska.

24-letni zawodnik miał zagrać w grę FIFA 20 przeciwko Francji, jednak z powodu problemów z serwerem pojedynek odwołano.
– Jeszcze cztery lub pięć tygodni temu mówiliśmy, że niemożliwe jest rozgrywanie meczów bez kibiców. Sądzę, że teraz wszyscy byliby szczęśliwi, gdy można było oglądać futbol w telewizji, nawet jeśli wszystko wokół stadionu byłoby zamknięte – powiedział Werner, którego zdaniem nie potrzeba wiele, aby rozgrywki zostały wznowione.

– Najważniejsze żeby byli piłkarze, sędzia i kamery telewizyjne. Wtedy wszyscy inni zasiądą przed telewizorami. Na pewno wszyscy będą szczęśliwi, jeśli w ten sposób uda się zakończyć sezon – dodał napastnik Lipska.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.