Timo Werner uczy się angielskiego

sports news

Według brytyjskiego dziennika „The Sun”, Timo Werner jest bliżej przenosin do Premier League. Świadczyć ma o tym, rozpoczęcie kursu języka angielskiego przez napastnika RB Lipsk.

Reprezentant Niemiec ma ważny kontrakt z Lipskiem do 2023 roku, a jego usługami jest zainteresowany Liverpool.

Sam piłkarz podgrzał niedawno atmosferę, kiedy to w jednym z wywiadów miał stwierdzić: – Jest tam Jurgen Klopp, najlepszy trener na świecie, który jest Niemcem. Sądzę, że jest wiele czynników, sugerujących, że mój styl gry pasowałby do tej drużyny – cytuje wypowiedź Wernera „The Sun”.

Werner rozegrał w tym sezonie w barwach Lipska 36 meczów we wszystkich rozgrywkach. Zdobył w nich 27 bramek i zaliczył 12 asyst. Serwis Transfermarkt wycenia go na 64 miliony euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.