Tom Cairney przedłużył kontrakt z Fulham FC

sports news

Tom Cairney przedłużył swój kontrakt z Fulham FC. Nowa umowa środkowego pomocnika z londyńskim klubem będzie obowiązywała do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia jej o kolejnych 12 miesięcy – poinformowali „The Cottagers” na swojej oficjalnej stronie internetowej.

– Ten klub jest dla mnie niesamowity i przedłużenie kontraktu jest niesamowitym uczuciem. Chcę grać w nim przez długi czas i mam nadzieję, że zakończę tutaj swoją karierę – powiedział Cairney po parafowaniu umowy.

– Czuję się tutaj jak w domu. Uważam, że nie ma ceny za szczęście, dlatego nie widzę siebie nigdzie indziej. Czuję, że mam tutaj jeszcze pracę do wykonania. Chcę zostać i pomóc klubowi wrócić do Premier League. Chcę, abyśmy się od razu podnieśli w przyszłym sezonie – podkreślił.

Cairney gra na Craven Cottage od 2015 roku. W obecnym sezonie 28-latek wystąpił w 29 meczach Premier League. Strzelił w nich jednego gola i zanotował jedną asystę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.