Tomasz Jodłowiec ponownie wypożyczony do Piasta Gliwice

sports news

Tomasz Jodłowiec ponownie został wypożyczony z Legii Warszawa do Piasta Gliwice. Środkowy pomocnik będzie grał w drużynie z Okrzei do końca tego sezonu – poinformowano na klubowej oficjalnej stronie internetowej.

33-latek przez ostatni rok grał w klubie z Gliwic na zasadzie wypożyczenia. Umowa wygasła jednak z końcem roku i piłkarz wrócił do stolicy. Wiosną jednak dalej będzie grał dla Piasta, choć interesowały się nim także inne kluby.

– Rozmowy przebiegły w dobrej atmosferze. Cieszę się, że udało się dopiąć wszystkich formalności i zostaje na kolejne pół roku w Piaście – powiedział po parafowaniu umowy Jodłowiec.

Podopieczni Waldemara Fornalika zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli. W pierwszej wiosennej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Cracovią.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.