Tonci Martić: Inter za wszelką cenę chce pozyskać Ivana Perisicia


Agent chorwackiego skrzydłowego Ivana Perisicia, Tonci Martić przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż przedstawiciele Interu Mediolan robią wszystko, aby tylko zakontraktować jego klienta.

Według najnowszych informacji VfL Wolfsburg pozostaje nieugięty w kwestii kwoty odstępnego za byłego piłkarza Borussii Dortmund. Niemiecki klub wycenił swojego gracza na 20 milionów euro i nie zamierza rozpatrywać niższych ofert.

– Ivan Perisić ma na stole fantastyczną ofertę i na chwilę obecną jest skłonny ją zaakceptować – stwierdził Tonci Martić, cytowany przez niemiecką gazetę „Bild”.

– Jeżeli Inter Mediolan ustali warunki transferu z VfL Wolfsburg to wówczas możemy ruszyć dalej. Roberto Mancini bardzo chce mieć w składzie Ivana. Inter to wielki klub, tak więc zainteresowanie z ich strony jest sporym komplementem – kontynuował.

– Teraz musimy porozmawiać z dyrektorem sportowym klubu, Klausem Allofsem. Szanujemy Wolfsburg, ale nie wiem jak postąpimy jeżeli nie zaakceptują oferty. Wydaje mi się, że to może być świetny interes dla obu stron – dodał.