Tottenham Hotspur ustalił cenę za Sessegnon’a

sports news

Włodarze Fulham FC ustalili cenę, za jaką będą gotowi zgodzić się na sprzedaż Ryana Sessegnon’a – informuje „Daily Mail”.

Od dłuższego czasu media informują, że pozyskaniem młodzieżowego reprezentanta Anglii poważnie interesuje się Tottenham Hotpsur. Fulham FC będzie skłonne zgodzić się na jego odejście, ale za kwotę nie mniejszą niż 40 milionów funtów.

18-latek jest wychowankiem londyńskiego klubu, a do pierwszego zespołu „The Cottagers” trafił w 2016 roku.

W trwających rozgrywkach Sessegnon wystąpił w 30 meczach angielskiej ekstraklasy, strzelił dwa gole i zanotował sześć asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.