Tottenham negocjuje z Thomasem Meunierem

sports news

Działacze Tottenhamu Hotspur wykorzystują przerwę w rozgrywkach Premier League i negocjują kontrakt z Thomasem Meunierem.

28-letniemu obrońcy w czerwcu tego roku kończy się kontrakt z Paris Saint-Germain i będzie wolnym zawodnikiem. Mimo iż sam piłkarz chciałby zostać w Paryżu, to nie otrzymał oferty przedłużenia umowy.

Według L’Equipe wiele klubów europejskich stara się o pozyskanie Meuniera, ale najlepszą ofertę Francuzowi złożyli działacze Tottenhamu.

Po odejściu Meuniera, PSG zostanie tylko z jednym prawym obrońcą, którym będzie Colin Dagba. Dlatego Dyrektor Sportowy paryskiego klubu rozpoczął rozmowy z Rennes w sprawie pozyskania Hamari’ego Traore oraz z Lazio, skąd chciałby kupić Adama Marusica.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.