Towarzysko: Kolejne zwycięstwo Bayernu, bez bramki Lewandowskiego

Kolejne zwycięstwo w meczu towarzyskim odniósł Bayern Monachium. Podopieczni trenera Pepa Guardioli tym razem, w przedsezonowych przygotowaniach, pokonali Chivas Guadalajara 1:0.

Tym razem, gola dla „Bawarczyków” nie strzelił Robert Lewandowski. Wynik w 10. minucie otworzył Claudio Pizarro, który wykorzystał dośrodkowanie Francka Ribery’ego.

Pod koniec pierwszej połowy spotkania doszło do ostrej przepychanki pomiędzy naszym reprezentantem a Jairem Pereirą. Chwilę wcześniej, „Lewy” został potraktowany ostrym wślizgiem przez rywala.