Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów

sports news

UEFA poinformowała, że Trabzonspor nie będzie mógł uczestniczyć w europejskich pucharach przez sezon. Klub nie spełnił warunków finansowych postawionych przez UEFA.

UEFA postawiły określone warunki Trabzonsporowi w lipcu ubiegłego roku. Nie zostały one jednak spełnione, co oznacza, że Turcy nie będą uczestniczyć w europejskich pucharach w jeden sezonie.

Trabzonspor w tabeli Super Lig jest liderem ma 53 punkty. Jeśli utrzymałby lokatę lidera, zagrałby w Lidze Mistrzów.

W tureckiej ekstraklasie awans do pucharów uzyskują cztery czołowe drużyny.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.