Trendy w zakładach sportowych

Świat technologii ewoluuje i tak samo muszą robić zakłady bukmacherskie, jeżeli chcą pozostać atrakcyjne dla graczy. Podobnie jak kasyna online mają swoje aktualizacje, np. jedno wprowadzi bonus bez depozytu, a drugie – darmowe spiny, tak i bukmacherzy muszą śledzić na bieżąco, co się dzieje, jakie są nastroje trendy na rynku.

I to nie tylko w rodzajach zakładów – które dotyczą już każdej popularnej rzeczy. W trakcie Oscarów nie tylko śledzić wygrane, ale także obstawić każdą kategorię, jaka pojawia się podczas gali. Podczas finału Gry o Tron można było stawiać, który bohater zginie lub przeżyje, a także, kto finalni zasiądzie na Żelaznym Tronie. Już ruszają zakłady o najbliższe wybory w USA.

Bukmacherzy trzymają rękę na pulsie i śledzą wszystkie trendy. A to nie jest takie łatwe, bo trendy potrafią się zmieniać nawet w obrębie jednej dziedziny, jak zakłady sportowe.

Zakłady sportowe – dochodowy biznes

A jest co śledzić. Perspektywy mówią, że w 2021 roku wartość zakładów sportowych osiągnie nawet 287 mld dolarów! Gdy obecnie wynoszą one 4,9 mld. Same dochody bukmacherów również mają gwałtownie skoczyć do góry. Obecnie wynoszą one ok. 800 mln, a oczekiwać można nawet 4,6 mld dolarów zysku!

Już teraz widać, że zakłady sportowe mają duży wpływ na linii pomiędzy ligami sportowymi, rządem i instytucjami bukmacherskimi. Już teraz zmienia się nawet sposób samego zaangażowania odbiorców – NBA zaoferowało transmisję tylko ostatniej kwarty meczu za 1,99 dolara. Czyli dokładnie tyle, ile potrzeba by wiedzieć, czy dobrze obstawiliśmy mecz.

Zakłady w czasie rzeczywistym

Do przeszłości odchodzą też czasy, gdy zakład sportowy trzeba było obstawić przed meczem i wykazywać się znajomością drużyn – celowo obstawiając tą, co na pewno wygra lub licząc na wyższą wygraną i stawiając na słabszego drużynę.

Internet umożliwił obstawianie zakładów w czasie rzeczywistym, co pozwala na dużo większe bezpieczeństwo i pewność wygranej. Popularność tego typu zakładów już jest duża, a z pewnością będzie jeszcze większa, szczególnie w grach, w których można uzyskać ogromne emocje i szybko zmieniający się wynik, jak np. koszykówka czy piłka ręczna.

Samo obstawianie w czasie rzeczywistym zwiększa również zaangażowanie widzów, którzy muszą uważnie śledzić aktualną rozgrywkę, by dobrze przewidzieć jej przebieg.

E-sport i zakłady bukmacherskie

E-sport nie tylko szturmem zdobył rynek, przynosząc ogromne dochody i natychmiast tworząc zawodowe drużyny graczy. Natychmiast znalazł się także na radarze bukmacherów i z każdym rokiem będzie u nich coraz popularniejszy.

I to jest czcze rozważanie – e-sport jest tak intratnym biznesem, że za granicą powstały firmy, które zajmują się zakładami tylko w dziedzinie gier online. Na rynku polskim zainteresowanie ciągle jest umiarkowane i niejednoznacznie, firmy ewidentnie wiedzą, że powinny tam być, jednak ciągle jeszcze badają nowy grunt. Jednak widać, że go nie ignorują, wychodząc ze swoimi ofertami.

Poszukujący wrażeń w tym zakresie, nie powinni być rozczarowani ofertą TOTALbet oraz STS (obaj bukmacherzy są legalni w Polsce). Można u nich typować najbardziej znane tytuły: od Counter Strike, League of Legends, przez FIFĘ, Overwatch aż po Warcraft 3. Ilość dostępnych do obstawiana tytułów jest już dwucyfrowa i trend ten zdecydowanie będzie rosnąć. Szczególnie gdy porównamy go z latami poprzednimi, gdy możliwość obstawienia drużyn e-sportowych wcale nie była taka oczywista.

Zakłady sportowe muszą dotrzymywać kroku nie tylko nowej technologii, ale i upodobaniom graczy. Ich zaangażowanie w rozgrywkę jest korzystne nie tylko z punktu widzenia bukmacherów, ale i całych lig sportowych, nic więc dziwnego, że w kolejnych latach będziemy mogli oglądać to, co zaczyna się już teraz – udostępnianie części rozgrywek za niewielką opłatą, by fani zakładów mogli ją obejrzeć.

 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…