Trener Evetonu zły na sztab kadry Kolumbii

sports news

Dziennik „The Guardian” poinformował, że trener Evertonu FC Marco Silva nie kryje złości na sztab szkoleniowy reprezentacji Kolumbii po tym jak Yerry Mina wrócił ze zgrupowania kadry z kontuzją.

Szkoleniowiec „The Toffees” podkreślił, że już przed wyjazdem swojego podopiecznego ostrzegał, by oszczędzać środkowego obrońcę. Ostatecznie Mina zagrał 90 minut z Japonią, a w kolejnym meczu towarzyskim z Koreą Południową nabawił się urazu uda.

– To dla nas zła wiadomość, kontuzja może być poważna. Od kiedy do nas trafił nie ma szczęścia do urazów. Już przed zgrupowaniem wiedzieliśmy, że jeśli rozegra dwa spotkania, to ryzyko kontuzji jest duże. Przekazaliśmy Kolumbijczykom wszystkie informacje, ale nie możemy kontrolować ich decyzji – powiedział Marco Silva.

Yerry Mina w tym sezonie w Evertonie rozegrał łącznie 14 spotkań, strzelił jednego gola.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.