Trener Hellasu z nową umową

sports news

Ivan Juric odrzucił propozycje Fiorentiny i Torino, ma podpisać z Hellasem Werona nowy kontrakt, który ma obowiązywać do czerwca 2022 roku – poinformował Sky Sport Italia.

Zespół z Werony to jedna z rewelacji rozgrywek Serie A. Hellas rok temu zapewnił sobie promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech, dzięki wygranym barażom. Hellas znajduje się aktualnie w środku tabeli, do niedawna walczył jeszcze o miejsce w Lidze Europy.

Juric pełni funkcję szkoleniowca od 1 lipca 2019 roku. Zdążył w tym czasie zainteresować swoją osobą inne kluby Serie A.

Chorwat jednak odrzucił propozycje zainteresowanych. Oficjalna decyzja może zostać ogłoszona już po środowym meczu z Torino.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.