Trening Noworoczny Cracovii. Janusz Gol zdobywcą pierwszej bramki w 2020 roku

sports news

W tradycyjnym Treningu Noworocznym Cracovia wygrała z czwartoligowymi rezerwami swojego klubu 8:4. Pierwszą bramkę w 2020 roku zdobył Janusz Gol.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy została zapoczątkowana tradycja Noworocznego Treningu Cracovii, gdyż nie zostało to dokładnie udokumentowane. Spekuluje się, że trening pierwszego dnia Nowego Roku po raz pierwszy odbył się w latach 20-tych minionego wieku.

Strzelanie w 2020 roku rozpoczął Janusz Gol. Kapitan „Pasów” wpisał się na listę strzelców w 11. minucie spotkania.

Podopieczni Michała Probierza zajmują drugie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Do liderującej Legii Warszawa tracą dwa punkty. W najbliższej kolejce Cracovia zmierzy się 7 lutego na wyjeździe z Arką Gdynia.

*****
Cracovia – Cracovia II 8:4 (2:1)
Bramki: Gol 11, Strózik 30, Helik 37, 43, Wdowiak 39, Rakoczy 54, Wilk 57, Dimun 58 – Myszor 23, Wiśniewski 55, Grzebieluch 59, Biernat 60.

Grano 2 x 30 minut.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.