Triantafyllopoulos: Jestem szczęśliwy w Pogoni, czuję się “Portowcem”

sports news

Konstantinos Triantafyllopoulos dołączył do Pogoni Szczecin w letnim oknie transferowym i od początku sezonu jest jednym z najważniejszych zawodników “Portowców”. W rozmowie z oficjalną stroną klubu Grek przyznał, że jest szczęśliwy w nowym zespole.

– Jestem bardzo szczęśliwy z tego, że jestem tutaj, w Pogoni. Naprawdę się nie spodziewałem, że będzie taka super atmosfera w szatni, a koledzy sprawili, że poczułem się częścią tej szatni od pierwszej minuty, gdy zacząłem poznawać każdego z kolei – powiedział Konstantinos Triantafyllopoulos.

– Teraz, po tych dwóch miesiącach, czuję się jednym z „Portowców”. Kibice również dają z siebie wszystko na meczach u nas oraz na wyjazdach i są fantastyczni – dodał grecki obrońca.

Triantafyllopoulos uczy się języka polskiego, aby jak najlepiej porozumiewać się z kolegami z drużyny.

– Mój polski z dnia na dzień staje się coraz lepszy. Może jeszcze nie potrafię mówić składnych zdań, ale już znam niektóre, pojedyncze słowa i rozumiem sporo rzeczy, które mówią koledzy w szatni oraz trenerzy. Z pewnością niedługo będzie znacznie lepiej – przyznał piłkarz Pogoni.

(za:pogonszcecin.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…